Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit vártok a jövőtől? Milyen...

Mit vártok a jövőtől? Milyen lesz a mi földünk? Légszennyezés? Természeti katasztrófák? Kipusztul a civilizáció? Emberek közötti kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én optimista vagyok. Ha összeveted a jelenlegi világot a pár tíz és száz évvel ezelőttivel, akkor szerintem nyilvánvaló, hogy rengeteget javult. Azt várom, hogy ez a tendencia folytatódni fog. Lassan meg fogjuk oldani a szennyezési problémákat, a kőolaj problémáját, alkalmazkodni fogunk az új körülményekhez. Az orvostudomány és genetika területén forradalom várható, a biotechnológia egyre környezetbarátabb kémiai folyamatokat ad nekünk, egyre nő a megújuló energiaforrások használata. Előbb-utóbb kitalálunk valami megfelelő elektromos tárolóberendezést, amivel minden autót elektromossá tehetünk. Hacsak valami idióta vallási vagy politikai vezető nem sodorja bele egy komoly háborúba az emberiséget, szerintem ennél már csak jobb lesz.
2015. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!