Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Antropológiaialag hogy néznek...

Antropológiaialag hogy néznek ki a romák/cigányok? (haj, szem, bőr) Raszista válaszok nem érdekelnek!

Figyelt kérdés

2015. júl. 15. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen egységes népcsoport; több külön ága van a cigányságnak, elég jellegzetes eltérésekkel.
2015. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább írd helyesen a rasszista szót!
2015. júl. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok más RASSZBA tartoznak,(Magyarok főleg Europid, cigányok indiai) tehát eleve a kérdés "rasszista", és a rasszal kapcsolatos választ vársz, tehát rasszista választ :D
2015. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az igazi cigányok alacsonyak, szinte már feketék, kampós orruk van! Én is cigány vagyok szerencsére nem teljes, felmenőim között volt nem egy magyar! Általában akik több rasszal keverednek sokkal szebbek lesznek! Saját magamon és testvéremen is észrevettem barna a bőrünk, az arc vonásaink sem az a tipikus cigány, szóval vegyes salátának lenni sokkal jobb :D
2015. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!