Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kémia-biológiával hol lehet...

Kémia-biológiával hol lehet elhelyezkedni? Milyenek az esélyek? Fizetés?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

kutatónak vagy egyetemi tanárnak

a fizetés gáz, ha nincs valami megfogtam az isten lábát innovációs fejlesztés melód akkor sosem fogsz annyit keresni országtól függetlenül, mint mondjuk egy mérnök

2015. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 E1D1E ***** válasza:
21%
Műtrágy vagy ptkányméreg készítő :D
2015. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kémiai végzettség alkalmas ipari (minőség biztosító) laborokban való elhelyezkedésre, de a fizetés nem éri el egy vegyészmérnök fizetését. Miért nem mész el vegyészmérnöknek?


A biológiai végzettséggel környezetvédelmi projectekhez lehet csatlakozni, esetleg még gyógyszergyárak fermentációs laborjaiban veheted hasznát.


Ezek természetesen az egyetemi vagy kutatóintézeti elhelyezkedésen túli lehetőségek. De ha a pénz szempont, akkor ezeket semmiképpen ne válaszd. Oda olyan megszállottak mennek, akik akár ingyen is csinálnák, amit csinálnak, a fizetés csak talált pénz, azaz mindegy, hogy mennyi.

2015. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menj orvosnak.. Az éri meg a legjobban, és ha külföldön dolgozol, bőségesen el tudsz belőle élni.. Én orvos szeretnék lenni, és már alig várom:)
2015. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!