Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen interneten elérhető,...

Milyen interneten elérhető, az alkímiával részletesen foglalkozó dokumentumok, tanulmányok vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az alkímia, mint nem éppen fiatal "természettudomány". Bár nem nagyon hiszek benne, mert azért elég... nehezen elképzelhető, el szeretnék merülni a témában. Én is keresgélek, de arra gondoltam, hogy ha esetleg ismertek ilyesmit, akkor esetleg nekem is megmutatjátok. Előre is köszi a válaszokat:)

2015. szept. 18. 20:45
 1/2 EagleHUN ***** válasza:
Nem hogy nem fiatal, már nem is létezik! (Sok tudományág alapja volt valaha.) A céljaikról kiderült hogy vagy megvalósíthatatlan, vagy tudományosan másképp megvalósítható de annak már semmi köze a kémiához (pl: ólomból aranyat csinálni).
2015. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem létezik, de ettől függetlenül érdekelhet, nem? :D
2015. szept. 22. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!