Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Na, van egy citromfám, úgy...

Na, van egy citromfám, úgy 3-4 éve vettem, kicsit, és cserépben van, szobában tároltam végig, ezért egyszer sem volt ilyen konkrét lombhullatós, időszaka, mindig volt rajta 1-2 levél, és nem tudta magát rendesen kipihenni. Többi lent. Kérdőjel:?

Figyelt kérdés
Na, most el tudom vinni télire egy olyan lépcsőházba, ahol gyenge fény, és alacsony hőmérséklet mellett, tudna pihenni. Viszont most hozott megint leveleket, mg virágokat, amik még nem, nyíltak ki. Gyakorlatilag tavaszi állapotban van. Ettől függetlenül még elvigyem, vagy most nagyon nem tanácsos?

2015. szept. 26. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ha virágokat is hoz, akkor biztos nem érzi magát rosszul, szerintem nem kell hideg egy ilyen növénynek....a citrom azért eléggé mediterrán növény, lehet nem örülne a 10 fokos lépcsőházi hőmérsékletnek...szobában a 25 fok jobb azért :D
2015. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehát mégiscsak lombhullató, kell neki a nyugalmi állapot nem?
2015. szept. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!