Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Jövőre gyógyszerészeti pályára...

Lenette kérdése:

Jövőre gyógyszerészeti pályára szeretnék jelentkezni, milyen könyvekből olvasak/tanuljak? (biosz kémia) Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem az internet jött be, mint forrás, és az érettségi követelmény, mint iránytű


volt az a nagyalakú műszaki kiadós bioszom III és IV meg a mozaikos 10.-es, de igazából csak az ellenőrző kérdéseket dolgoztam ki, mintsem magoltam volna a könyveket


kémiából volt a szürke villányi meg a feladatgyűjteménye, de azokról is átszoktam az érettségi követelményre

amit nem lehet megkerülni szerintem az az ötösöm lesz kémiából


meg sok-sok emeltes feladatsor

mivel gondolom 11.es vagy ezért középszinten nem állsz még ezekből a dolgokból, a középszintű követelményt dolgoznám ki, aztán majd úgy is látod majd hogyan kezdj neki az emeltnek

2015. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja amúgy én végül matek kémiával kerültem be egy teljesen más irányú szakra, csak úgy érdekelt a biosz is
2015. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!