Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezek miért vannak?

Ezek miért vannak?

Figyelt kérdés
Nos ha valakinek kreol bőre van,akkor tuti nincs van valami déli őse? Török,cigány,görög,olasz stb? Mert sok ilyen embert ismerek aki cigánynak néz ki,sötét szemgödör,fekete haj(tudom,ez nem csak cigányoknak van)fekete/sötétbarna szem és kreol bőr,de azt mondják,hogy teljesen magyar, semmi cigány vér nincs benne,de görög vagy valami más se,de szerintem tévednek. Az én családomban is vannak akik így néznek ki,de állítólag magyaron és oroszon kívül semmilyen más vér nincs bennünk,pedig egyik rokonomnak olyan a bőre mint a cigányoknak(szóval nem is kreol,hanem ez a "cigány"barna. Nem lehetséges,hogy valami mediterrán vér is került a családba?

2015. dec. 17. 11:13
 1/2 Wadmalac ***** válasza:
Biztosan van valami genetikai eredete, legfeljebb generációkkal régebbi, mint amire a család emlékszik.
2015. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
Az oroszban lehet ukrán, örmény, azeri is. Ott van azért sötétebb bőr, arabos vonások.
2015. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!