Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban létezik a Fekete...

Valóban létezik a Fekete Lovag nevű műhold?

Figyelt kérdés

Wikipédián is fent van, de igazából egy marhaságnak tűnik.

Nem tudom elhinni, főleg hogy miért nem vizsgálták már meg?


2016. jan. 20. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Ha már eljutottál a wikipediáig akkor had idézzem az első két mondatot:

"A Fekete Lovag műhold (Black Knight satellite) UFO-hívők szerint egy, a földönkívüliek által a Föld körül keringő űrhajó, amit valamikor 13 000 évvel ezelőtt állítottak poláris pályára. Földön kívüli eredetét hivatalosan nem erősítették meg."


[link]

2016. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Földön kívüli eredetét hivatalosan nem erősítették meg."


Itt a lényeg.

2016. jan. 23. 10:12
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Akkor olvasd tovább mindig találnak valamit földkörüli pályán amirő kiderül hogy baromira nem műhold. Ezen mit lehet igazolni, vagy mit lehet kutatni?
2016. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van öcskös, ez neked magas.
2016. jan. 28. 07:31
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Több kép is van róla,illetve fél éve megjelent az űrállomás kamerája előtt,de csak ha jól tudom 1 percig se volt látható mert technológiai hiba miatt a NASA megszakította az adást.Szerintem van valami amúgy mert tényleg amikor volt űrsiklónk arrólcis készült pár fénykép erről a fekete műholdról.
2016. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!