Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Orvostanhallgatók! Miben más...

Orvostanhallgatók! Miben más a DOTE a többi városban lévő orvosi egyetemtől? (SOTE, PTE, Semmelweis) Miket csinálnak itt másképpen?

Figyelt kérdés
Esetleg jutnak bármiféle előnyhöz az idejàrók? Rendesek a tanárok, vannak kifejezetten kegyetlenek?

2016. febr. 3. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A tanárok kb. mindenütt ugyanolyanok. Viszont ha jól tudom, az országban itt végzik a legtöbb kutatómunkát.
2016. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Mindenhol vannak kegyetlen tanárok. POTE-n tudok több olyan anat és szövet vizsgáról, ami kevesebb, mint 2 percig tartott.
2016. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A DOTE abban különleges, hogy a négy közül az egyetlen olyan orvosi egyetem, amely közelében sem hegy, sem pedig folyó nincs.
2016. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tó az van :P
2016. febr. 7. 20:51
 5/7 anonim válasza:
100%

Mindegyik egyetemen kicsit más a képzés felépítése, de alapvetően egyik sem lényegesen jobb, vagy rosszabb a másiknál. Van ahol az egyik tárgy kicsit könnyebb, cserébe egy másik meg kicsit nehezebb, mint máshol. De szerintem lényeges különbségek nincsenek...

(vagy legalábbis én ezt vettem észre :) ja, és még mielőtt elkezdődne a szokásos "ezt te honnan tudod, nem járhattál mindenhova" szöveg: 4-en vagyunk tesók, és mind a 4-en másik orvosira járunk.. :)

2016. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszt! :D ez vicces h nègyen nègy fele jàrtok :"D ilyen se sok van :)
2016. márc. 1. 16:46
 7/7 anonim válasza:
100%

Úgy ahogy írják, lényeges különbség nincs, csak a város.


Itt Debrecenben a kollégiumok, az órák helyszínei valódi klinikai intézetekben vannak, betegek közt járkálunk első naptól kezdve. Meg van a "campus feeling" :D

Oktatók meg változó, van ilyen is, van olyan is. Bár szerintem anatómiából sehol sincs épeszű ember.

2016. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!