Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy Richard Dawkins megcáfolta Isten létezését?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam el a fent említett szerző "Isteni téveszme" című könyvét, és nagyon jónak találtam. Ez alapján tényleg valószínűsíthető, hogy nincs Isten.


Ti mit gondoltok? Richard Dawkins érvei mennyire meggyőzőek?


2016. ápr. 29. 21:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:

egyembe = eszembe

Mint látszik a felsorolásból kihagytam a figyelmetlenséget és a félregépelést. :D

2016. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
100%

Con Troll

Elismerem... igazad van. Ezzel nem tudok tovább vitatkozni. Amit írsz az igaz. :D

2016. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként csak kiegészítésképpen mondom, hogy én 4 évesen kezdtem hittanra járni és 12 éven át jártam. Szóval én mélyen vallásos ember vagyok, de a hitet sohasem a tudományos oldaláról közelítettem meg, hanem az érzelmi oldaláról. Tudod: segíteni az embereken, szeretni mindenkit, még azt is aki bánt téged stb. Bevallom egyébként még régen hittanórákon én is tettem fel a tiszteletesnek olyan tudományos kérdéseket, mint amilyenek itt szerepelnek. Tudod milyen választ kaptam? Azt mondta: Isten útjai kifürkészhetetlenek. :D Ezután felnőtt férfi lettem, mindenkihez próbáltam kedves lenni, sokan jámbor embernek tartanak. Azonban Isten tudományos létére bizonyítékokat sohasem kerestem. De most rájöttem, hogy nem fogok találni. Az egyetlen, ami nekünk vallásosoknak van, a hitünk. Úgy bizony, szóval elismerem, hogy Isten létére tudományos magyarázatot nem fogok tudni adni. Szóval te nyertél. :D
2016. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem úgy hogy nyertem volna (egyáltalán hogy nyerni kellett volna bármi okból), de örülök hogy ilyen jól elbeszélgettünk. :)
2016. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
100%
Részemről a szerencse! ;)
2016. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2018. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!