Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen "hullócsillag" volt ez?

Milyen "hullócsillag" volt ez?

Figyelt kérdés
Kint vagyok csillaglesésen, az előbb láttam valamit elsuhanni, de nem olyan volt, mint egy sima üstökös (azokat is láttam ma:)). Mi lehetett? Nem gondolom, hogy egy UFO lett volna, vagy ilyenek, de tényleg nem egy szokványos hullócsillag volt. Valakinek ötlet, hogy mi lehetett?:)

2016. júl. 4. 22:41
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
100%

Miután ilyen részletesen leírtad, mitől volt más, biztos zuhogni fognak a válaszok.


Tegnap elment mellettem egy autó, de biztosan nem Skoda volt, szerintetek mi volt? Más volt, mint egy Skoda.

Na kb. ennyit tudunk.


Részletes leírás. Sebesség, szín, esetleges csóva, haladási irány, észlelés hossza stb.

2016. júl. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan volt, mintha "fentről" jött volna, nem teljesen oldalról lehetett látni, mint egy hullócsillagot. Pirosas színű volt, és nagyobb. Talán kicsit tovább lehetett látni, mint egy hullócsillagot.
2016. júl. 5. 11:57
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Na így már jobb.

Nem kizárt, hogy valami poláris pályájú űrszemét elégését nézted végig, kisebb sebességű beeséssel, meredekebb szögből.

2016. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!