Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan szakma/allas, mely...

Van olyan szakma/allas, mely kemiaval es az univerzummal egyarant foglalkozik?

Figyelt kérdés
Emelt szinten tanulok kemiat(10.osztaly) es nagyon szeretem. Ezen kivul erdekel az univerzum es annak kutatasa, van ilyen szakma, ami ezt a kettot kapcsolja ossze?

2016. dec. 18. 20:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Ajanlom figyelmedbe a nasa honlapjat mert akik jol tanulnak akar fel is karoljak es ingyen paratlan oktatasban reszesitik. En is szeretem a kemiat csak nem vok jo belole. Haverom jo, o most kint van az usaban.
2016. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tatyesz ***** válasza:
Az univerzum kutatásához a fizikával jobban járnál.
2016. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a fizikaval jobban jarnek, asztrofizikus sem lenne rossz, de valamiert a fizika nem megy ugy..:( a kemia jobban megy ezert kerdeztem h van e olyan hogy az univerzumban levo kuonbozo anyagok osszetetelet/szerkezetet vizsgaljam:)

1-es valaszolo, A NASAnal szivesen dolgoznek, de ahhoz jo sokat kell tanulni. De koszonom hogy megemlitetted! Gratulalok az ismerosodnek aki kijutott! :)

2016. dec. 19. 15:43
 4/5 dgy42 ***** válasza:

Gyere az ELTE-re vegyésznek! Itt lehet asztrokémiával is foglalkozni. Ha bele akarsz szagolni, írd be a Google keresőbe: ELTE asztrokémia. Az első találat az ilyen nevű tantárgy adatlapja. Ott megnézheted, hogy ilyesmire gondoltál-e.


De fel kell hívnom a figyelmedet arra, hogy egy kutatóvegyésznek is igen sok matekot és fizikát kell tanulnia. Máris kezdhetsz edzeni rá!


Sok sikert!


dgy (fizikus)

2016. dec. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh jol hangzik! 😃 Koszonom a valaszokat!!
2016. dec. 24. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!