Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A SOTE-n hogy kell cv-t...

A SOTE-n hogy kell cv-t igényelni anatból?

Figyelt kérdés
Nagyon nem találok semmi helyet, ahol le lenne írva a pontos metódus. Van, aki segítsen, de szeretném átlátni, ha lehet. Tudtok linket küldeni, ahol le van írva? Köszi :)

2017. jan. 25. 21:50
 1/5 anonim válasza:
Évfolyamcsoportba írj, instruktorok segítenek.
2017. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jelentkezel a cv kurzusra neptunban, ennyi (nekem is kellett cv-znem)
2017. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem elég jelentkezni, az biztos, mert egy formanyomtatványt találtam. A gond ott van, hogy emlegetnek egy másodikat is, intézet és dékáni engedélyt, és ez a rsz nincs meg nekem. Vagyis nem találom, honnan tudhatnám meg :/ :D
2017. jan. 26. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet változott azóta. Akkor kérdezd meg tanulmányi osztályon, vagy az anat intézetnél. Ott biztos tudnak konkrétat.
2017. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Melyik évfolyamfél?

A honlapon én láttam, csak ki kell tölteni.

Ami fontos: amennyi vizsgád maradt, annyit használhatsz fel. Ha pl. háromszor voltál, csak egy van!

A demók átlaga kettes kell legyen minimum.

2017. jan. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!