Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megmagyarázhatatlan hang az...

Megmagyarázhatatlan hang az égből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régóta hallok egy különös hangot az egből, főleg éjelente amikor csendes a város, nem esik, nincs erős szél.


Az elején leszögezném.. nem, nem repülő, nem autó, nem a város zaja. :)


A hang amit hallok, az egyfajta tompa, mégis erős, tisztán hallható búgás, morajlás, hol erősebb, hol gyengébb, folyamatosan pulzál, tisztán hallható, hogy az égből jön. Kisvárosban élek, nincsennek panelházak, nem a házból hallom, nem rezonálás. Az utcán mégerőteljesebb.


Érdeklődtem a témával kapcsolatban, de sehol sem találtam semmiféle cikket, oldalt, ami erről beszélne. Telefonnal, kamerával nem lehet rögzíteni a hangot. A családomból senki sem hallja, viszont a barátnőm igen. Ő sem igazán tud mit mondani rá..


Sok videót néztem és legjobban az Föld űrből hallható hangjára hasonlít, de nem hiszem, hogy azt hallom, kicsit durva lenne. :D


Valaki hallja még ? Vagy megtudná magyarázni mi lehet? A hang állandó, jó időben mindennapos. Az autók, eső, város zaja általában elnyomja napközben.



2017. szept. 19. 21:21
1 2
 1/19 EagleHUN ***** válasza:
79%
Menj el fül orr gégészetre. A fülzúgás sok betegségnek lehet a jele. Ebből bajod nem lesz legfeljebb kizársz egy eshetőséget.
2017. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ez nem betegség.. :D Tisztán hallható, hogy az egéből jön.. A barátnőm is hallja. Mellesleg amióta ezt a hangot hallom, azaz 10 éve, már számtalanszor voltam fülészeten.. Semmi baja a fülemnek.
2017. szept. 19. 21:34
 3/19 piriiiii ***** válasza:
Erről a szférák zenéje jut eszembe, bár ahhoz nagyon-nagyon nagy csend és nyugalom, hatalmas tér kell (és még biztos sok egyéb más is), hogy az ember meghallja.
2017. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Általában tényleg akkor hallható, ha nyugodt a város. Télen a leghangosabb, de nyáron, amikor nagyon, de nagyon meleg van, akkor is iszonyat hangos. Csukott ablaknál is hallható. A számítógép hangja sem nyomja el. Egyáltalán nem zavaró, de legalább annyira rejtélyes is..
2017. szept. 19. 21:46
 5/19 anonim válasza:
86%
Be vagy baszva menj haza!
2017. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha tisztán hallható...akkor a barátnődön, meg rajtad kívül miért nem hallja senki??
2017. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát én azt honnét tudjam? :D Azért kérdezem, hátha hallja más is, régen valaki azt mondta nekem, hogy az emberek 1-3%-a hallja ezt csak, de arra nem emlékszem, hogy ez mi is.
2017. szept. 19. 22:07
 8/19 EagleHUN ***** válasza:
40%

"Télen a leghangosabb, de nyáron, amikor nagyon, de nagyon meleg van, akkor is iszonyat hangos."


Egymásnak ellentmondó dolgokat írsz troll.

2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt állítod hogy te olyan hangfrekvencián is hallasz amin más nem akkor ezt nem olyan nehéz kideríteni. Egy egyszerű hallásvizsgálat.
2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Miért mondanék ellent?xd Nem is értem miért fordultam az internet népéhez.. :D
2017. szept. 19. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!