Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha nagyon részletesen szeretné...

Ha nagyon részletesen szeretném megismerni a fizikát, akkor milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Leszegezném,hogy nem tudománytörténetre,sem ismeretterjesztőre gondolok! Olyasmire inkább mint Szalay Fizikája. Tehát lehet benne matek de azért ne egyetemi szintű. A könyv gimnáziumi szintű legyen lehetőleg. Válaszokat előre is köszönöm! 14/F

2017. dec. 29. 12:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
Érdekel.👼😇
2017. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Ajánlottunk már nem egy könyvet! Azokkal hogy állsz?


A nagyon részletes megismeréshez elengedhetetlen a matek!

Ha már csak ez a gátja a fizika mélyebb megértésének akkor inkább arra feküdj rá!


[link]

2017. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Ez igaz kedves utolsó,de sajnos azok közül sok ami nem beszerezhető.
2017. dec. 29. 13:01
 4/43 dq ***** válasza:

14/F ? :D

Boldog szülinapot :DD


---


Szalay Fizikája az olyan mint Szalay Fizikája. Az nem jó?

2017. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Bocsi dq de én pont azért hoztam fel példának azt mert arról már hallottam esetleg más?
2017. dec. 29. 13:30
 6/43 A kérdező kommentje:
Amúgymeg még nem volt szülinapom majd lesz,csak váltottam nem tom miért:D
2017. dec. 29. 13:31
 7/43 A kérdező kommentje:
Nos?
2017. dec. 29. 14:16
 8/43 anonim ***** válasza:
Matek nélkül hogy akarod rendesen megérteni? A vektorszámítás a fizika abc-je, nélküle a fizikát rendesen megérteni olyan kb, mint az abc ismerete nélkül olvasni...
2017. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
A vektorszámítást megtanulom magamtól,csak ajánljatok könyveket.
2017. dec. 29. 14:31
 10/43 anonim ***** válasza:
Nem tanulod meg magadtól, több félévnyi egyetemi anyag, +a hozzá tartozó analízis. 8.-osként úgy tudsz megismerkedni a fizikával, hogy beiratkozol egy gimnáziumba, leérettségizel, aztán elvégzel egy fizika BSc-t. Tudom, hogy ennek ellenére is kiírod még legalább egy tucatszor ugyanezt a kérdést, de a tények attól nem változnak.
2017. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!