Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Természettudományok

A kérdés

Miért van az, hogy felkelés után egy random szám megy a fejemben, sokszor olyan, amit ezer éve nem hallottam?

Főleg az érdekelne, hogy mi alapján választ ki az agyam egy olyan számot, amihez nincs közöm (nem hallgattam rég, nem is érint a tartalma).

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, agy, dal

01-14 10:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A felkelések során látott brutalitás, vérengzés miatt az agy valóságos sokkos állapotba kerül, s ilyenkor szokatlan dolgokra is képes.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 01-14 12:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ööö... oké. :) Alvásból való felébredésre értettem. :)

# 2/2Időpont 01-14 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol és hogyan történhet meg, hogy a Napot nem keleten, hanem nyugaton látjuk felkelni?
Van különbség a 'random walk' és a 'fehér zaj' fogalma között? (matematika - statisztika)
Mi az a Chua-áramkör?
Ez egy végtelenül filozófikus kérdés?
Mi az a kevert stratégia a játékelméletben?
Mi alapján lehet eldönteni, hogy egy random vegyület vizes oldatának kémhatása milyen? (erős sav, gyenge sav, semleges, gyenge bázis, erős bázis)

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések a Természettudományok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu