Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennydörgés márciusi hóesésben...

Mennydörgés márciusi hóesésben? Mit hallhattunk tegnap este? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este 10 óra után erős hóvihar volt Borsod megyében, és többen is hallottuk, olyan hang volt mintha az ég dörögne egészen hangosan, ahogyan nyári zivatarok alatt szokott. Ezzel annyi a gond, hogy (bár nem értek hozzá, de annyit biztosan tudok) hogy meleg időben szokott csak ilyen lenni, tegnap pedig pont hogy extrém téli időjárás tombolt, mínuszok, sötétség, hóvihar, szél. Mit hallhattunk akkor? Valaki tud erre magyarázatot, illetve van más is aki hallott/tapasztalt ilyesmit?

2018. márc. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, az időkép írt róla, valaki még egy villámlást is levideózott a havazásban:

[link]

Valóban nem egy szokványos jelenség.

2018. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TÉnyleg dörgés volt, én is hallottam (szintén borsodi vaok), és az időjós oldalak is megerősitik [link]
2018. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban volt dörgés, villámlás, ezt nevezik hózivatarnak ami ritka, de létezik ilyen.

Én messze lakok onnan ahol ez volt, de emlékszem még gyerek voltam amikor mifelénk Komárom-Esztergom megyébe szintén volt ilyen hogy szakadt a hó és dörgött, villámlott. Ez kb 20 éve volt.

2018. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miskolci vagyok..tudom hogy nem aktuális de emlékszem én is hallottam..éjfélig fent voltam nézni a havazást
2018. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!