Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Rendelt-e már valaki erről az...

Jonny13 kérdése:

Rendelt-e már valaki erről az oldalról mikroszkópot? Www.Tavcso-mikroszkop.hu/ A raktárra érkezés dátuma megbízható?

Figyelt kérdés

Azt írja az egyik miroszkópnál-amit megrendeltem-(www.tavcso-mikroszkop.hu/termek/yj-23-mikroszkop), hogy ápr. 30-án lesz raktáron. Ez igaz lehet?

A válaszokat köszönöm.



2018. márc. 18. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már tőlük, a boltjukban is voltam. Megbízhatóak, nagyon kedvesek és segítőkészek. Szerintem hívd fel őket és kérdezz rá!
2018. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mire gondolsz? Miért hazudnának?
2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra, hogy elírták, vagy másnál is (aki rendelt tőlük) ilyen sokára érkezett meg. De amikor megrendeltem, azelőtt még március 31 volt ott, nem április 30. :/
2018. márc. 19. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor megvetted az utolsót és megint rendeltek, ami majd április 30-ra érkezik meg. Aki most akar venni, az már nem tud a márc. 30-án érkező adagból, mivel azoknak már van gazdája.
2018. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!