Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan fajta szakma mint a...

Van olyan fajta szakma mint a tenger biológus? (Fontos dolgok lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régen szerettem volna tenger biológus lenni. Egyszer volt is itt egy ilyen kérdésem. De mostmár hogy megtudtam hogy csak kint külföldön lehet megcsinálni ezt a biológusi szakot, eltántorodtam. Azt is tudom hogy a tenger biológusok csak nagyon ritkán foglalkoznak olyan állatokal mint a bálna, cápa, delfin, fóka, pingvin, vagy különféle különleges vízi emlősök, halak. Szóval kimondottan ezek az allatok erdekelnek. De a kisseb állatok is mint a vidra vagy ilyenek. Szoval van e olyan szakma amit itthon tudok csinalni de vízi állatokkal dolgozom. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 22. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

van szerintem kb balaton kozeleben+duna tisza,

de am inkább menjél ki külföldre megéri ha a hobbid akarod a szakmádnak tenni, ha ez a hobbid, bár nemtom hisz ott sokan akvarisztikat is nyomjak

2018. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Horvátoknál van marine biolgist szak. Menj oda.


Adrián sok jó dolog van.

2018. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!