Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen Hallucinogén növény...

Milyen Hallucinogén növény van közép Európában?

Figyelt kérdés
Ha van persze.

2018. júl. 1. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ami nő és legális az a salvia és a hajnalkamag.


A csattanómaszlagtól viszont amnéziás lehetsz, illetve állítólag a lágyölő galócában is van muszcimol.

Utóbbival ismerősöméknek volt tapasztalata. A barmok megettek adott mennyiséget, egy faházban... és 3 napig pusztultak kb. Csoda hogy túlélték. Májuk megsínylette az fix.


A hajnalkamagtól széthányod magadat

A salviától pedig rövid időre de kilépsz a világból és nagyon csúnya tripped lehet.


Szerintem nem szarakodj az idegrendszereddel.

Ezeknek nagyon csúnya következményei lehetnek. Főleg a toxikus szaroknak amik legálisak, de nem a gyomrodba valóak.

Egy ismerős gomba alatt ölte meg magát.

2018. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Légyölő galóca, és az igazi bolondgomba, a párducgalóca. A párducgalócától "mellékesen" oltári fejfájást lehet kapni. Érdekesség képen, a régi időkben a sámán megette a párducgalócát, beállt tőle mint állat, a hívei meg a vizeletét itták meg, mert attól is bekábultak, de fejfájás nélkül. A kábító toxin a vizelettel nagyjából változatlanul ürül, de ami a fejfájást okozza, azt a máj lebontja.
2018. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz a növényekhez, akkor nyalogass varangyot!


Egyébként a szobámban van egy peyotl kaktusz.

A kertemben kék hajnalka, datura, mák.


Vadon növők közül is van pár növény, de nem véletlen, hogy nem "használják".


És ahogy írták a gombákban nagy lehetőségek vannak.

Csak azok meg általában a májat is kiütik.

2018. júl. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Walter_Dornberger ***** válasza:
50%

Minden további nélkül található beléndek (Hyoscyamus) is ennek magjait elfüstölve, belélegezheted. A közönséges vadkender (cannabis sativa) között is érdemes lehet próbálkozni, bár alacsony a thc tartalma, de azért műk pl sütibe, mert a margarinnal extrahálni lehet a thc-t és sok kicsi sokra megy.

[link]

2018. júl. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szilvafa. Erjesztett gyümölcsét desztillálva etilalkoholt kapunk, ami nagy mennyiségben hallucinogén, erős mellékhatásokkal és májkárosító hatással.
2018. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A haverokkal extraháltunk hajanalkamagból hatóanyagot nem hivatalos szerveskéma gyakorlaton az egyetemen. :D Senkinek sem fájt a feje. :D Néhány, viszonylag egyszerű vegyszer kell, és pár csomag hajnalka mag.


Talán a legegyszerűbb, ha otthon ültetsz mákot és a gubójából főzöl teát. Vagy ahogy előttem írták otthon termesztett kaktusz, esetleg varázsgomba jöhet szóba (bár ez utóbbihoz kell némi rutin, felkészültség). Gomba spórát és kaktuszt, vagy magját lehet szerezni internetről. Lebukás esélye 0.


Én a beléndekkel, galócákkal, csattanó maszlaggal nem reszkíroznék. Falusi gyerek vagyok, megesett nálunk egy-két olyan sztori, hogy még ötlet szintjén se.

2018. júl. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerősöm párducon lett öngyilkos.


Mondjuk lehet nem kellett volna kimenni az utcára sétálni.


Akkor már inkább LSD vagy DMT :D

Bár gyakori trippeknél akár maradandóan is kisütheti a rendszert.

2018. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és fontos!!!


Elég sokan hajlamosan a skizofréniára, csak nem tudnak róla.


A hallucinogének, de még a moki is előhozhatja kisebb mértékben.


Neurobiológus vagyok, kollégáim pont ezeket a rendszereket tanulmányozzák. Kannabinoid rendszer, szerotonerg, dopaminerg sejtek, skizofrénia stb...

Elképesztően finommechanikás rendszerek ezek. Amióta komolyabban beleástam magamat, leszoktam a piáról, meg a nyugtatókról majdem... már csak ritkán sörözök, és évente 1-2x egy moki a tábortűznél a szalonna mellé... de szigorúan kímélem a neurokémiámat :D ijesztő mennyire összekeveri a szart a két kisegér között pár mikrogramm LSD :D


(Narancs Tetves és Dugón nőttünk fel...)

2018. júl. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja még hajnalkával volt pár vicces sztori. Én nagyon utálok hányni, és akkor még nem volt semmi szerveskémia xp-m... most a laborban már simán megcsinálnám (bár akkor már inkább beketaminozom és fentanylozom magam, :D csak viccelem... de van antikoktélunk is! Naloxon) ... szóval én soha nem voltam hajlandó azt a szart megenni egyetemen, ámbár barátnőmék és ismerősi körömben kétpofára ették az agrárboltban vett csomag hajnalkákat, majd rókamóka várták a halut :D én meg szívtam a jó öreg 20%-os white widow-t és röhögtem rajtuk. Kócos egy időszak volt az fix :D valahogy mindig megúsztam.

... de nekem nem is hiányzik a hallucinogén. Nem akarok bizonyos kapukat kinyitni :D


Ne drogozzatok. A drog rossz. Értem? :d

2018. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Trombita virág is hallucinogén. Mellékhatása a végleges vakság.
2018. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!