Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen távcsővel lehet látni...

Milyen távcsővel lehet látni a repülőket?

Figyelt kérdés
Hobbiból szoktam figyelni az utasszállítókat, es gondoltam vennék tavcsovet, amivel közelebbről lehet látni. Viszont nem értek hozza... Aki igen, mit mondana erről? Olvastam, hogy nehéz követni es kevés ideig lenne látható. Ettől meg ér valamit? Vagy felesleges venni?
2018. aug. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ki egy reptérre? Ott NAGYON közelről, és nagyon sokáig nézhetnéd a repülőket. Teljesen komolyan mondom.
2018. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Na az biztos, hogy élőben közelről nagyobb élmény.

Volt már lehetőségem kifutópálya végén állni, ahol a felszálló utasgépek 10-15 méterre a fejem felett szálltak fel, hát, elsőre nem árt pelenkával készülni.

2018. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erősen vidéki vagyok sajnos, így ez nem opció, de tény, hogy ez a legnagyobb élmény, voltam már reptéren :) Úgyhogy szeretnék venni egy távcsövet, ami közelebb hozza, de azért nem annyira, hogy követhetetlen legyen.
2018. aug. 9. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a reptéri meteorológiai szolgálat központjában álló csillagászati távcsővel még a pofákat is láttam az átjövő repülőkön. Talán ha jól emlékszem 150x nagyítású kepler féle ősrégi réz cső volt.
2018. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bármillyennel lehet látni
2019. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!