Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Más is szeretné valamennyire...

Más is szeretné valamennyire rajtam kívül, hogy kitörjön a Yellowstone-i szupervulkán?

Figyelt kérdés
Elvileg kb. 600 000 évenként tör ki egy ilyen vulkán (+-100 000 év), és legutoljára 640 000 éve tört ki. Tidom, hogy akár több milliárd ember is meghallhatna (Észak-Amerikában szinte mindenki, és elég nagy eséllyel más vulkánok is kitörnének miatta) de már csak azért is kíváncsi lennék rá egy kicsit, mert valaki messziről (pl. innen, mert elvileg az űrből is látszana a robbanás) készíthetne róla videót.

2018. aug. 5. 02:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és ugye elvileg akár egy évtizedig is hamufelhők takarhatnák el a Napot.
2018. aug. 5. 02:31
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Előbb utóbb minden vulkán kitőr, ha ez vígasztal
2018. aug. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mások azt szeretnék, ha azok, akik szeretnének egy szupervulkán-kitörést, tisztában lennének annak következményeivel!
2018. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs erre jobb szò: te egy idiòta vagy kèrdezô
2018. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%

Ezt most komolyan azért szeretnéd hogy jó videót lehessen róla készíteni? Te vagy nagyon buta vagy, vagy nagyon beteg...


Ugye tudod mivel járna ha évekig nem sütne a Nap? Először a növények pusztulnának ki, aztán a növényevők, végül a ragadozók. Mi pedig mindenevőként folyamatosan, kivéve ha áttérnénk azokra a bogarakra amik vígan elvannak döghúson is.

2018. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Az egyik bulvártévében korábban arról keseregtek korábban, hogy a föld mágneses pólusa hamarosan megfordul.

Mindenki (!) elpusztul, s a navigációs eszközök (és ez volt a fő gondjuk) is meghülyülnek. Na nem jobban, mint te.

Orvoshoz addig menj, amíg nem kényszerzubbonyban visznek!

2018. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom erős lehet bennem a Thanatosz.
2018. aug. 5. 12:18
 8/10 Szirty ***** válasza:
100%

Csak TV-ben / Interneten néznéd, vagy szeretnéd átélni is?

Az egyik sokkal izgalmasabb ám!

2018. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
A nyakad törjön ki, ne a Yellowstone.
2018. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hát, ne haragudj, de ha ennyire akarod látni, kívánom, hogy ne kelljen videón, hanem nézhesd élőben, ott állva a park közepén. Látod, én csak jót akarok neked.

Azt hiszem, a katasztrófa-turistákat motiváló lelki tényezők egy extrém esszenciájával állunk szemben.


Kedves kérdező, ebbe a látványos videóba jó eséllyel pár éven belül te, itt is belehalnál, sokezer kilométerről.


Tény, hogy én is úgy vagyok vele, ha jön a világvége és megakadályozni nem lehet, akkor legalább páholyból akarom nézni. De a páholyból nézésnek nincs prioritása a túléléssel szemben. Nem csak az én túlélésemmel, hanem bárkiével.

Aki csak azért jár ki F1-re, rallira, hogy lásson végre egy halálos balesetet, az beteg.

Felmérhető, hogy ennek hányszorosa az a betegség, aki akár több millió ember halála árán is katasztrófát akar látni.

2018. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!