Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mely belső szervek gerjeszthet...

Mely belső szervek gerjeszthetőek a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Találtam egy dokumentumot, miszerint az emberi agy 7 Hz-en, a máj, lép és gyomor 5-9 Hz-en gerjeszthetőek. Mely belső szervnél érhető el legkönnyebben a rezonanciakatasztrófa és pontosan mekkora frekin kell ezt csinálni?

2019. jan. 11. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én esténként szoktam rezonanciakatasztrófát előidézni a barátnőmnek odalent. Kábé 1 Hz-es frekvenciával kell őt addig gerjeszteni, míg teljesen rám nem omlik ;-)
2019. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Állj már le ezzel a témával b...szki.

Értsd már meg, hogy a szervek non-rigid inhomogén szövetek. Izom, zsír, tele fehérjében gazdag szálakkal,hyaluron, kollagén stb...


Ezek mind rendkívül rugalmas inhomogén anyagok, nem is lehet szerintem egy adott sajátfrekvenviát megadni.


Másrészt amit Wadmalac is írt, csillapítás.

A rezonanciakatasztrófának akkor van romboló hatása ha ez a paraméter is megfelelő. Például egy rigid üvegpohár.

2019. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán a fogaknál van némi esély.

Nyitott szájjal, gyökérkezelt fogak esetén, de akkor sem messziről küldött rezgéssel.


Ismét kérdezem, hány szemgolyót láttál felrobbanni?

2019. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A vesekő is kemény, azt is szét lehet robbantani.

ESWL

2019. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ért téged az éjjel egy rezonanciakatasztrófa? Jobbulást.
2019. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az ESWT-nél nem is tudom, hogy rezonanciakatasztrófát eléri-e.


Active group received Low Energy Shock Wave Thereby that was applied in four sessions as weekly interval using 2000 impulses (pressure 2.5-3.5 bar, frequency 10-15 Hz) with an average energy flux density of 0.02 to 0.33 mJ/mm2.


Egyszerűen szétrázza a követ az energis

2019. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

előbb éred el, hogy a gerjesztő hanghullám teljesítménye halálosan túlmelegítse a szerveket, miközben a csillapításuk elnyeli az energiát.

Akkor meg a fókuszál mikrohullám-fegyver sokkal jobb.


Károsodást akarsz okozni hanggal? Tenyéssz kubai tücsköket.

2019. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!