Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Természettudományok

A kérdés

Milyen híroldalakat ismertek, amik mindennapos aktuális hírekkel a világegyetem létrejöttét vagy ahhoz a legközelebb álló dolgoakt kutatják?

febr. 11. 12:17  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Minden oldalt szívesen veszek, de jó lenne egy olyan oldal, ami elmagyarázza annak, aki nem jártas a témában, hogy az is fel tudja venni a lépést, hogy ne legyen neki külföldi mondjuk egy hír vagy egy téma.

# 1/3Időpont febr. 11. 12:19 Privát üzenet
Ha szpík inglis, akkor gugli: cosmology news.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 11. 12:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jogos, köszi!

# 3/3Időpont febr. 11. 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hubble-állandó és a vöröseltolódás mértéke?
Tudományos szempontból elképzelhető, hogy a Világegyetem végtelen?
Mi van, ha nem a tér tágul, hanem a részecskék zsugorodnak?
Mi olyan jó Michio Kakuban?
A XIX. Században honnan tudhatták, hogy az űrben súlytalanság van? (bővebben lent)
Hogyan lehetséges, hogy a gyorsulva táguló világegyetem sík szerkezetű maradhat a jövőben?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések a Természettudományok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!