Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek emelt szintű...

Szerintetek emelt szintű Matematikával-Fizikával és angolal merre tovább és hogyan fejleszem magam ezekban a tantárgyakban?

Figyelt kérdés
A matematikát nagyon szeretem és megy is a fizikát nem nagyon szeretem,és nem is megyolyan nagyon jól. Emelet még az informatikát szeretem. A második kérdésemnél viszont az lenne a lényeg, hogy hogyan tudnám magam jobban fejleszteni fizikából és matematikából valami tippeket nem tudnátok mondani ?

2019. márc. 17. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Bolyai-sorozat nagyon jó.

Geometria témaköréből Reiman István: Geometria és határterületei.

Obádovics J. Gyula: Matematika

Polygon sorozat, abban sok minden van.

Császár Ákos: Valós analízis I-II.

2019. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyáron esetleg érdemes e tanárhoz járni (inkább fizikából kéne felzárkózás nem matematikából).
2019. márc. 17. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:

versenyekre jársz, jártál? hogy mentek?

hanyadikos vagy?

mennyivel tudsz többet mint mondjuk egy sima mat-fiz faktos diák?

2019. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
9. es vagyok nem jártsm versenyekre és igazából nem tudom mivel tudnok többet vagy kevesebbet
2019. márc. 17. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Holics: Fizika. Ezt a könyvet tanuld meg, azzal fejlesztheted magadat.Egyetemi felvételire is jó. Plusz példagyakorláshoz Dér-Radnai-Soós: Fizikai feladatok. Nyáron lesz elég szabadidőd, nem tanár kell, hanem leülni a könyv mellé, mert ezekből önállóan tanulhatsz.
2019. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!