Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Természettudományok

A kérdés

Nektek melyik állat tetszik jobban, melyik az érdekesebb? A Megalodon vagy a Livyatan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tudomány, paleontológia, cápa, bálna, megalodon, Leviatán

ápr. 15. 17:42  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nekem a Livyatan.

# 1/3Időpont ápr. 15. 17:43 Privát üzenet
Nekem is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 15. 19:31 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Minél kihaltabb, annál jobban tetszik.

Egy ilyen aranyosság extrém sporttá minősítene mindenféle csónakázást.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnapelőtt 08:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a Purizon tápokról? Nekem tetszik, de.
Neked melyik macskaféle tetszik a legjobban?
Nektek melyik állat tetszik ezek közül a legjobban?
Most szeretnénk venni golden retriver kutyát és ha már kb egy éveset veszünk aminek már van neve, de nekem nem nagyon tetszik. Ha máshogy szólítom akkor hallgatni fog rá? (de még...
Hogy tetszik nektek ez a két mese, amibe okapi (afrikai állat) szerepel?
Sims 3 Iams cuccok az állatoknak hogy tudom megszerezni? Nagyon tetszik azt írja hogy megkapom ha beregisztrálom az állatokat.2017 ban is működik?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések a Természettudományok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!