Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ismeri valaki azt dokumentum/r...

Ismeri valaki azt dokumentum/riportfilmet amiben a történet szerint eltűnt egy fiatal magyar tudós, feltaláló aki hanghullámokkal kísérletezett és feltalálhatott egy olyan gépet ami hanghullámokat elnyel vagy azok észlelését gátolja?

Figyelt kérdés

Még gyerekkoromban láttam a 90' években.

Megszólaltak a filmben régi tanárai is és volt egy két régi kép róla. A filmben megszólalt szülője vagy nagyszülője és azt mondta, hogy leejtett egy tányért de nem hallotta a hangját, megijedt de amikor kiment a házból ismét halott. A filmben a KGB-t is megemlítették esetleges eltűnésének okának. 1960-as évek környékén lehetett a történet.A film címét, elérhetőségét, vagy a történettel kapcsolatos egyéb dokumentum fellelhetőségét meg tudná adni valaki?



2019. ápr. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol láttad? Ez segíthetne behatárolni...

Nem mindegy, hogy a Zenit TV-n, vagy az M1-en.

2019. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés, abban az időben csak MTV1 MTV2 volt fogható nálunk, hogy a kettő közül pont melyiken azt nem tudom, de végül egy csapat.
2019. ápr. 19. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezotéria kategória.

Amúgy létezik irányított hang és hangelnyelés is, de nem úgy, ahogy te gondolod.

És a "feltaláló eltűnése" tipikus hoax.

2019. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azért én itt a KGB-s időkben nem zárnám ki.

Volt, aki kábé ugyanezt produkálta, de szerencséjére nem a vasfüggönyön innen született.


Kip Fuller.

Őt is elvitte a CIA. De azért, hogy jó pénzért nekik dolgozzon.

2019. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!