Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan adhatok egy molekkuláho...

Nameuser kérdése:

Hogyan adhatok egy molekkulához metil csoportot?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el foglalkozni a témával szóval az ismereteim az alap szintet sem karcolják de Phenethylamine-hoz szeretnék -Ch3-at adni ahogy informálódtam eddig olyan tippeket kaptam ,hogy metil alkohollal és/vagy acetonnal érhetmném ezt el viszont bizonyos helyeken úgy olvastam melegítés szükséges ehhez valahol ,hogy egyáltalán nem valaki esetleg megtudná ezt erősíteni vagy valami információval ellátni a témával kapcsolatban köszönöm előre is

2019. júl. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Most képletet akarsz tudni vagy élőben kísérletezni?
2019. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Élőben szeretnék kisérletezni.
2019. júl. 12. 21:52
 3/5 sadam87 ***** válasza:
A drog rossz!
2019. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)
2019. júl. 12. 22:26
 5/5 Z003 ***** válasza:
Alkohollal maximum az amin csoporthoz tudnál egy metil csoportot kapcsolni vízelvónószeres közegben, és gondolom te nem erre gondoltál. Ha arra szénatomra szeretnéd amin az amin csoport is van akkor az ezzel az alapanyaggal nem lehetséges ( vagy csak egy-két század százalékos kitermeléssel. Teljesen más alapanyagokból kéne kiindulnod (amiket bárki olcsón betud szerezni). De persze a Metamfetamin készítését és forgalmazását is csullyosan büntetik.
2019. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!