Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 1. Éves évfordulóra szeretnék...

Oláh Vivi kérdése:

1. Éves évfordulóra szeretnék ajándékot páromnak. Vacsi, óra, illatszerek, párna kilőve. Hobbija nem nagyon van ami volt abbol az ajándékok kilőve. Tudnátok valami jót ajánlani? Az összeg kb 20. 000 ft.

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 12:33
 1/8 anonim válasza:
100%
Aminek az én férjem nagyon örült anno az egy igazi bőr pénztárca és a képünk bele volt rakva a műanyag tokos részbe, szóval, amikor kinyitotta azt pillantotta meg először. Pluszban írtam neki egy verset, és a fénykép mögé dugtam :)
2019. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
én a barátomnak megengedtem, hogy csajozzon kicsit a szülinapján. kicsit kieresztette a gőzt, és utána visszatért hozzám:) szerinteme egy pasinak nincs nagyobb ajándék mint a szabadság
2019. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
71%
Azta de vagány ez 😄 Nem semmi, nőként mondom. Lazaságot lehet Tőled tanulni.
2019. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

En páromnak graviroztattam egy sörös korsot es öngyújtót. Soros korsora az o becenevet,az ongyujtora az enyémet.

Később közös képünket is meg csinaltattuk. Egy hat ilyen kőbe graviroztak a kepet. Baratnomek közös tetkót csinaltattak. (nem neveket) össze illó puzzle db okat.

2019. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket a közös tetkó megfogott. Sajnos a pénztárcát képpwl ellőttem már, nem fogyaszt alkoholt es nem is dohányzik.. 😳 A szabad kimenő pedig nem az ő stílusa jelenleg még a forró szerelemnél tartunk.

A további ötleteket előre is köszönöm ❤️

2019. júl. 26. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne tárgyakat keress, hanem közös élményeket. Pl. közös kirándulás, mozizás, klasszikus koncert (ha szeretitek), vagy bármi, amire lehet emlékezni. A tárgyak nem hoznak annyira össze, mint a közös élmények, és az áltauk adott szeretet.


Pl. Menj el Szegedre a Szabadtérire vele. Ha jó az előadás, feledhetetlen élmény lesz mindkettőtöknek.

2019. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ilyent készíttettem anno az első évfordulóra, a 2. "minden itt kezdődött" nevűt:

[link]

A párom nagyon örült neki, de persze pasija válogatja.

2019. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ez nagyszerű ötlet! Mindenképp ezt adom neki. Köszönöm ❤️
2019. júl. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!