Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Esküvőre fényképalbum? Ti...

Esküvőre fényképalbum? Ti hogy csinálnátok meg?

Figyelt kérdés
Nővérem esküvője lesz hamarosan , arra gondoltam készítek egy fénykép albumot képekkel , sors jegyekkel, meg a pénzt is abba raknam össze-vissza :D mit gondoltok ? Esetleg mit raknatok meg bele ? Egyáltalán hogy építsem fel a képeket ? Csak róluk legyenek leginkább ? Egyenlőre nem tudom hogy induljak el Ötleteket várok, ti minek örülnétek, de ha hülyeség szerintetek azt is írjatok meg , csak gondoltam személyesebb mint csak egy borítékba pénzt adni a testvéremnek:) köszönöm
2019. júl. 28. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a család segítségét kérném, gyerek és kamaszkori képekkel kezdeném, nyilván csak pár darab, aztán közös képeik kb időrendben, a lánykérés vagy ha vannak az esküvőszervezésről fotók, akkor azzal befejezve. Idézeteket is tennék néhány üres képkockába. :)
2019. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm !!:))
2019. júl. 30. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet, ha nem csak egy sima album, hanem egy scrapbook. Amit tennék bele: egy csomó kreatív de belilleszthető dolog. Pl.sziluett képük kivágva, fekete papírral aláragasztva. Idezetek, összemontásolt képek, akár irhatnál róluk "újságcikk formaként". Szíveket kivágni szines papírokból, mint egy lrggömbcsokrot beleragasztani, mellé egy közös fotójukat. A pinteresten ha beírod: scrapbooking- rengeteg szuper ötletet találsz. Sok sikert!
2019. aug. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm , megnézem !!!:)
2019. aug. 5. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!