Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit szoktatok olyannak...

Ti mit szoktatok olyannak ajándékozni, akinek semmire nincs szükséges, semmit nem szeret?

Figyelt kérdés

A mostohaanyámról van szó.


Nincs semmilyen hobbija, érdeklődési köre. Elmegy dolgozni (a gyárba), onnan hazajön, háztartást vezet, aztán alszik. Ennyi az egész élete. Tehát hobbihoz, érdeklődési körhöz köthető ajándékok kizárva.


Nem olvas, nem hallgat zenét, nem néz filmeket, nem érdekli a kultúra. Könyv, CD, DVD, mozi, színház, kiállítás belépő kizárva.


Nem sminkel, nem hord ékszert, sem divatos ruhákat, a munkahelyére nem is lehetne ilyeneket. Bármilyen ruházkodási, szépítkezési kellék, kiegészítő kizárva.


A háztartásában minden megtalálható. Konyhai, fürdőszobai stb. kiegészítő kellékek kizárva.


Nem szereti a dísztárgyakat. Fényképkeretek, naptárak, szentimentális bigyók, gyertyák, egyéb díszek mind kizárva.


Nem jár el otthonról. Mindenféle belépő, ajándékutalványok, utazás, wellness stb. kizárva.


Nem szeret új ételeket kipróbálni. Ételkülönlegességek, különleges kávé, tea, csoki kizárva.


Bármit veszek, csomagolatlanul félrerakja. Tiszta pénzpazarlás az egész. :(



2019. aug. 3. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékcsomag olyan cikkekböl, amit megszokott. A normál kávéja, teája, esetleg csoki vagy amit szokott enni.
2019. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
6%
Ruha, ékszer esetleg? Smink? Bőrápolási termékek ?
2019. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1 szál szép virág? Meg lehetne kérdezni tőle, hogy minek örülne?
2019. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Egyik karácsonyra gyümölcsös teaválogatást vettem neki, mert előtte nem sokkal említette, hogy ivott valami finom gyümölcsös teát. Én meg örültem, hogy végre tudok olyan valamit adni neki, aminek örülni fog. Erre még a következő karácsonykor is ott láttam bontatlanul az ajándékomat nála a konyhaszekrényben. :(


#3 Az 1 szál virág legfeljebb névnapra lenne jó ajándék, de mondjuk karácsonykor elég hülyén venné ki magát. :)


Természetesen kérdeztem tőle, mit szeretne, de a válasz: semmit. Erre felvetettem, hogy akkor szüntessük be ezeket a kötelező ajándékozgatásokat, ne adjon ő sem semmit, nem adok én sem semmit, és probléma megoldva (a család többi részével már évek óta így van amúgy is)! De ő ilyen konzervatív felfogású és azt mondta, az ajándékok hozzá tartoznak az ünnephez. Az meg bunkóság lenne, ha én nem adnék neki semmit, ha már ő ad nekem valamit.

2019. aug. 3. 18:17
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy Karácsonyról van szó. Arr tényleg nem az igazi a virág:D Apukáddal nem tudsz konzultálni? Talán neki van ötlete. Ha nem megy- valami semleges pl Karácsonyra egy naptár?
2019. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél akármit, ami belefér a költségvetésedbe és fogadd el, hogy nem lesz felbontva - ezzel neki megvan az "illik ajándékozni", te meg nem kell, hogy törd a fejed.
2019. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos látod, hogy miket szeret, használ. Azokból csinálj csomagot. Nem kell valami ismeretlent venni neki, ha ő a megszokott dolgait szereti.
2019. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

ėn valamelyik drogériaban vennék utalványt (DM, Rossman) mert gondolom tisztalkodni csak szokott.. Es az ilyen helyeken vehet jobb minőségű tusfürdőt, esetleg illatszert, stb.


Amúgy meg ha ilyen körülményes akkor célozz rá hogy nem muszáj egymásnak ajándékot venni..

2019. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs olyan dolog amit szeret, akkor vegyél olyat ami kell, amit egyébként is használ vagy fogyaszt.

Például a napi használatos piperecikkeiből egy válogatás, sampon-tusfürdő-parfüm-testápoló, ilyesmik.

Vagy valamelyik cipőboltban egy utalvány, cipő is kell előbb-utóbb, csak nem mezítláb jár.

Vagy bármi ilyesmi amit tényleg a napi rutin során elhasznál, és szükséges mert elkopik/elfogy.

2019. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Mamusz
2019. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!