Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Vasárnap délután hol tudnék ujbuda 11kerulet környékén Jácintot venni? Obiban esetleg ilyenkor van a savoya parknál?

Keress kérdéseket hasonló témában: jácint

szept. 1. 05:12  Privát üzenet  

A válaszok
Savoya park viragüzlet

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 1. 05:56 Privát üzenet
Jácint jelenleg csak virághagyma formában van, nincs szezonja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 1. 08:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok jó kávézókat a belvárosban? Deák, Bazilika környékén?
Egy délután, vagy egy nap alatt bejárható biciklitúra-útvonalakat keresek Budapesten belül, illetve Budapest környékén, vannak ötleteitek?
1 hete észre vettem egy kis csípés a vállamon fürdéskor este gondoltam majd elmúlik bekentem fenistillel ma délután viszont már 2-t találtam és a nyak környékén de mintha a...
Déli pályaudvar környékén ma délután (augusztus 20) nyitva van valamilyen bolt?
A Mammutban vagy a környékén hol lehet 3x3-as Rubik kockát venni? (Szombat délután)
Valaki nem tud olyan embert aki épületgépészettel foglalkozik Szigetszentmiklós és Budapest környékén akinek nem árt egy kis segítség a munkában (péntek délután-egész vasárnap estig is)?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!