Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyukámnak névnapja lesz,...

Anyukámnak névnapja lesz, szeretnék neki venni egy profi manikűrkészletet 5. 000 Ft körül, elsősorban jó minőségű ollókkal. Hol vásárolhatok ilyet Budapesten?

Figyelt kérdés

Anyukámnak névnapja lesz, szeretnék neki venni egy profi manikűrkészletet 5.000 Ft körül, elsősorban jó minőségű ollókkal. Hol vásárolhatok ilyet Budapesten?


Illik egyébként ilyet venni? Azt olvastam egyszer, hogy éles, szúró eszközt nem szabad ajándékba adni.

Miért?


2019. szept. 1. 14:52
 1/4 anonim válasza:
Én a Dm-ben nézném meg.
2019. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kést nyilván nem illik adni, de szerintem ez belefér. Extrametálban jobb minőségű dolgokat árulnak, ott nézd meg van-e készletben ilyen.
2019. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babona miatt nem illik, valaki hisz abban, hogy ez elszúrja a barátságot. Ezt úgy védik ki, hogy aki ajándékba kapja pl. a kést, ollót, az ad cserébe 5 Ft-ot, így már nem ajándékba kapta. Szerintem hülyeség. Ha tudod, hogy szüksége van ilyenre, akkor vedd meg neki nyugodtan! Én a müllerben láttam jobb manikűrkészleteket, de azok drágábbak voltak, 10k körül. Az ötezres körüliben csak egy olló, egy csipesz, egy reszelő van.
2019. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki, ez tök hülyeség, hogy nem. Nagy túrás, barkácsolós vagy épp szakács rokonnak simán adtunk már profi kést is, mert arra volt szüksége.
2019. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!