Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Lányok, most komolyan, számít...

Lányok, most komolyan, számít a méret? Mármint, ha egy ajándék karóráról van szó.

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vékony a csuklóm, lehetőleg ne csússzon le róla, és ne legyen nagyobb a számlapja, mint a csuklóm szélessége. :-)
2019. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor neked bőrszíjas való. Közben most nézem, hogy a Casio órák milyen jó árban vannak.
2019. szept. 2. 06:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod! :)
2019. szept. 2. 06:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bőr vagy műbőr, ilyet is hordok. :-) Amúgy lehet szűkíteni állítólag a fémeket is, de nekem az kényelmetlen. Szóval számít a méret, a csukló miatt. Aliexpressről rendeltem jópofa órát, kis híja, hogy nem nagyobb a számlapja a csuklómnál, eleinte fura volt, de megszoktam, nagyobb viszont kényelmetlen lenne, csak a rendelésnél nem volt ott, hogy milyen méret.
2019. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
6%
Ajándéknál a nőknek nem a méret számít, hanem hogy mennyibe került. Minél drágább, annál jobban fognak szeretni.
2019. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a barátnődet. Van, aki a nagy, feltűnő, színeset szereti. Van, aki a modern, okosórát. Van, aki a kisebb, szolidabbat, hagyományosat.

Amúgy szerintem egy klasszikus darabbal nem nagyon tudsz mellélőni. Csak bőrből legyen a szíj, meg azért valami minőségibb márkát válassz. Óraboltban biztos tudnak neked tanácsot adni!

2019. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Igen. Minek a mérete? a szíjnak? az állítható, vehetőek ki szemek, lyukas a szíj...

Túl kis számlap se jó, túl nagy sem.

Ugyanígy a szíj vastagsága is. Nem kell se otromba, se alig látható. De én valami vagányat szeretnék inkább, ami nem körlap, és szíj és helló. Hanem álljon karikákból, vagy négyzetekből.

2019. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha bőrszijjas,vagy állitható,akkor nem.
2019. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Feleslegesnek tartom a karórát a napjainkban. 🙃


Nemcsak a szíj hossza , de annak szélessége s vastagsága se mindegy, na meg persze maga az óra.


Olyan ajándékot nem igazán javaslok venni, amihez kell az illető. Mivel mindenki izlése màs.


Nekem elég ajándék, ha megünneplik velem az adott ünnepet.


Felesleges porosodó, ízlésemnek nem megfelelő dolgokkal kiakasztotak anno.

Nekik potya pénz költés és csalódás (őszinte vagyok).

Megbeszéltem apránként s hozzá szoktatam őket mik azok a dolgok, amiket ezerszer jobban értékelek.


Pl végre együtt vagyunk, nem szana szét az országokban, még ha az egy ünnepi hétvége is.

2019. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!