Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Keresztfiam nyáron házasodott....

Keresztfiam nyáron házasodott. Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy műtötték a gerincemet, és venni szeretnék egy matracot. Újdonsült kis felesége is szeretne, mert összeköltöznek hamarosan, viszont őt gerincferdülés miatt gyerekkorában műtötték, csavarozva van pár csigolyája. Egyébként dolgozik, szerencsére teljesen egészséges, szép lány. Felajánlotta, hogy mivel neki már nem kell, szívesen odaadja, ő is úgy kapta. Kérdeztem tőle, kitől? Ő: a szüleitől. Ez az emlékező matrac, vagy mi a fene, de azt mondja, hogy évek óta azon alszik, nagyon szereti. Vesznek majd másikat, ha beköltöznek a közös házukba, gondolom, kettes matracot. Vagy eleve olyan ágyat, ami gerinckímélő. Ezek a cuccok nem olcsók, de most hogy fogadjam el teljesen ingyen? Vagy mégis mit csinálnátok a helyemben? Még nem ismerem annyira a lányt, el is adhatná, de azt mondja, odaadja nekem. Adjak egy ötezrest? Tényleg teljesen tanácstalan vagyok. Nekem ez így ciki, hogy csak úgy elfogadjam. Írnátok ötleteket, mivel lehet kompenzálni? Tudom, másnak ez semmiség, de nekem elég nagy dilemma.
2019. szept. 16. 11:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
79%
Hat figyelj ha szivesen adja fogadd el. Ha penzt nem fogad el akkor vasarolj neki ajandekba valamit aminek orulne. Mondjuk egy cipot,egy felsot vagy valami mast. Nekem is kinos lenne ingyen elfogadni de ha mindenkepp ingyen adja akkor vennek valamit vagy akkor segitenek neki valamiben
2019. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg tõle,hogy mivel tartozol neki.Ha azt mondja ingyen, akkor fogadd el.
2019. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Savlekotő ***** válasza:
100%
Fogadd el nyugodtan,ebben nincs mit szégyellni.
2019. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el nyugodtan. lehet nem szeretné eladni, tárolgatni amíg vki meg nem veszi, meg hát gondolom jó szívvel is adja. Fogadd el egy tábla jó minőségű bonbonért cserébe :)
2019. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd legközelebb te segítesz nekik valamiben, amiben tudsz.
2019. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Egy használt matrac is olyan mint az alsó nemü. Èn pl soha nem fogadnék el, inkább gyüjtögetnék új matracra.

Egyrészt ha évek óta használja tele van atkákkal már, nem is hiába mondják, hogy 10 évente érdemes a matracot leváltani.


A másik, hogy ha annyira jó miért akar másikat?

Nekünk is dupla ágyunk van, de két külömbözö matrac van benne, mert más típusuak vagyunk.


Ha pedig nem túl öreg matrac és pl más típusu ágyat vesznek azért nem kell neki, akkor meg fogadd el nyugodtan.

2019. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Es ennek mi koze van ahhoz, hogy a keresztfiad nyaron hazasodott?
2019. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
65%

"emlékező matrac" 😂😂😂 Még nem hallottam így emlegetni a memóriahabos matracot.

Tényleg elég zagyva a kérdés, most mi köze annak hogy nyáron házasodtak?! Használt matracot meg én se vennék meg senkitől.

2019. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan fogadd el; ruhát, cipőt szerintem ne vegyél, nem biztos, hogy eltalálod az ízlését. Én például pogácsával, süteménnyel készülnék, ha elhozzák, amit tudok csomagolni is nekik.
2019. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk Az is mókás, higy -nyáron házasodtak, de nem élnek együtt, majd csak hamarosan összeköltöznek....
2019. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!