Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

S. O. S. ötletekre lenne szükségem, mit gravírozzak az ajándékra?

Sajnos kicsit elfeledkeztem róla, de ma mindenképpen el kell vinnem gravíroztatni, hogy kész legyen időben.

A nevelőapámnak lesz, korábban kapott egy Zippo gyújtót, amire a becenevét gravíroztuk.

Most kap hozzá egy cigarettatárcát is.

- Erdélyi, erre büszke is

- Németországban él

- Mercedes szervizben dolgozik

- Szereti a "hülyeségeket", sokszor felemlegeti a belső poénokat meg az ilyesmiket :) Nem feltétlenül vicces szöveg kell, de ha van valami frappáns (akár németül is, bár nem beszélek azon a nyelven) akkor szívesen hallanék ötleteket :)

Köszönöm előre is a segítséget!

okt. 10. 08:05  Privát üzenet  

A válaszok

Zu einem siebenbürgischen Mann,

Wer ist fröhlich, und lieben kannt.

Teljesen nem helyes a mondat, csak a rím miatt írtam így, ami kb. ennyit jelent:

(Egy erdélyi embernek,

Ki boldog és tudja, hogyan kell szeretni.)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 10. 14:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm ♥

# 2/4Időpont okt. 10. 14:37 Privát üzenet
Erdelyi himnuszbol egy idezet.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 10. 15:00 Privát üzenet
Mercedes logót

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 10. 21:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudom hogy ez már a 6585. kérdés, de nemsokára Valentin nap és nemtudom hogy mit adjak a barátomnak?! Valami kézzel készített ajándékra gondoltam de semmi ötletem nincs. Egy már...
Mennyi a reális összeg amit egy munkatárs esküvőjére szánnál? Mennyit lehet elkérni személyenként ajándékra? Hogy vagytok vele?
Kellemetlenül éreznétek magatokat, ha egy viszonylag nagy értékű ajándékot kapnátok karácsonyra, viszont Ti nem áldoznátok a viszont ajándékra annyit?
Fiunak kezzel keszitett ajandek? Karacsonyi huzason az osztályban egy olyqn fiút huztam akivel kb sosem beszélek. Valamibotlet kezzmuves ajandekra? 16/L
Idézet, vers egy 50. születésnapi ajandékra? Lent.
Érzelmesebb fiúk ti ennek örülnétek karácsonyra a barátnőtöktől? Ti milyen személyes ajándékra vágynátok, amitől meghatódnátok nagyon?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!