Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ki mit vesz a szeretteinek...

Rella Horváth kérdése:

Ki mit vesz a szeretteinek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
pl.: Harry POtter es cuccok, gyűrűk urás cuccok stb. meg mindenféle

#ajándék #karácsony stb.
2019. okt. 25. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Édességeket, képeslapokat, könyveket, smink-készletet, emlékkönyveket veszek a szeretteimnek. De a legfőbb dolog szerintem az, ha együtt van a család.
2019. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
még nem tudom, de talán liberális ismerősömnek egy pici, felfújható, műanyag Gergőt.
2019. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém nagy Harry Potter rajongó. Mivel Oxford mellett élek, így szerintem neki megvesszük a Harry Potter oxfordi iskola túrát- Kap pénzt mellé, és tud venni amit akar. Igaz csak tavaszi szünetben élvezheti a karácsonyi ajándékát, de gondolom így is örülni fog neki. ( 1 barátját akit akar magával hozhat, az is az ajándék része)

Testvérének aki 17 éves leányzó még nem tudom mit adjunk. Kérdeztem minek örülne.. Legútöbb egy táskát, és cípőt kért. Szerintem egy képeslapot adok neki, amiben leírom, hogy kellemes karácsonyi ünnepeket, és jár neki 1 nap velem. Azon a napon amit kiválaszt, elmegyünk, és megveszem neki azt a táskát, és cípőt amit szeretne. ( Ha magamtól veszem meg, tuti rosszat veszek, így legalább ketten csajós napot tartunk, és azt kapja amit ő választott.

Remélem nem rossz ajándék.

2019. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aha, szerintem is az a legfontosabb, hgy együt legyen a család, de az ajándék mindig feldobja az embeeket

Amúgy én is HATALMAS Hrry Potter rajongó fan vok ( vagyok )

2019. okt. 25. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyumnak: egy cuki tartót, amibe bármit pakolhat (pl. toll).

Bátyámnak: semmit, nem szoktuk egymást ajándékokkal bombázni.

Legjobb barátnőmnek: alkoholos-, és tűfilc. Rajzos a csaj :D

Legjobb barátomnak: nem tudom, de vagy Tankcsapdás vagy sárkányos

2019. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alain Delon ***** válasza:
Majd előtte pár nappal kiderül.
2019. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!