Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy orvosnak milyen ajándékot,...

Egy orvosnak milyen ajándékot, , illene" adnom az alábbi esetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, segîtőkész az orvosom (háziorvos), akihez mostanság kicsit gyakrabban járok egy problémám miatt. Szeretném hálámat kifejezve, adni neki valamit, nem csak a lassan közelgő ünnepek miatt, amúgy is. Egy viszonylag fiatalabb, max negyven év körüli nőről van szó. Mit ajándékozhatnék ebben az esetben?

Kérlek titeket, csak akkor írjatok, ha nem trollkodva, komolyan tudtok válaszolni! Köszönöm az ötleteket!


2019. okt. 27. 06:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És meg annyit kerdeznek, hogy milyen értékben adnátok a helyemben?
2019. okt. 27. 06:10
 2/11 anonim válasza:
89%
Nem kell ajándékot adni neki, hisz a munkáját végzi.
2019. okt. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, valóban, de elég sokszor lehet látni, és bevett gyakorlat az ajàndékozás feléjük, es nem csak falun. Én pl fővárosi vagyok, és a közeli családomban is van két orvos, es ők is elég gyakran kapnak ajándékot betegtől. -Italt, pénzt, édesség, stb. De, ugyebár ők férfiak, ezért kérdeztem, hogy nőnek mit illene ilyen esetben. (amúgy én is nő vagyok)
2019. okt. 27. 06:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ettől független köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz! :)
2019. okt. 27. 06:43
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Kis, kézműves (virágos, cicás stb.) neszeszer 2000 Ft, A4 méretű Merci egybecsomagolva. A csomagoláson látszódjon, hogy mi van benne, hogy nem rejtettél bele borítékot. Esetleg a neszeszerbe dughatsz egy kis, különlegesebb kézkrémet. Az mindig kell a kézfertőtlenítések miatt, egyéb kozmetikum már tolakodás szerintem.


Asszisztensnőnek táblás Merci, kis neszkávé. Az ő munkája is benne van a Neked adott segítségben és készségesebben segít ő is, ha be akarsz jutni az orvosodhoz.


Nem az érték a lényeg.

2019. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyerekorvosnak adtunk anno egy édességkosarat jobb minőségű csokikkal:) igaz, köztudott volt róla, hogy nagyon szeret mindent, ami édesség.
2019. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2019. okt. 27. 11:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a fogorvosomnak egy hatalmas nagyon szép Orchideát vettem és nagyon örült neki azóta is ki van rakva nála 🙂
2019. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az ilyen neszeszert meg kézkrémet meg “neszkávét” felejtsd el. Egyrészt mindenkinek megvannak a saját bevált márkái szépségápolás terén, másrészt gondolom neszeszere is van egy 40es nőnek a saját stílusában, harmadrészt (“neszkávé” nem létezik, nescafe lesz az, amire a válaszoló gondolt) a legtöbb ember nem tud mit kezdeni fél kiló őrölt kávéval, nagyrészt a kapszula hódít, ha nem, akkor a bevált márkát vásárolja mindenki..

Az asszisztensnek egy doboz csoki bőven elég, bár ő aztán tényleg csak a munkáját végzi.. az orvosnak -ha úgy érzed tényleg munkáján felül segít- szintén vehetsz valami jobb minőségű csokit, utalványz egy jó kávézóba, étterembe.

2019. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én háziorvos szakorvosjelölt vagyok. Egyrészt nem kell ajándékot adni, de ha tényleg nagyon meg vagy elégedve a kollégával akkor apróbb dologban gondolkodj. Mi nagyon örültünk nyáron amikor jégkrémet hozott a beteg, a héten pedig két hatalmas sütőtököt kaptunk.
2019. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!