Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Felsős lány vagyok és nem...

Felsős lány vagyok és nem tudom mit kérjek karácsonyra? Tudom messze van de a szülők nagyon kérdezik. Szeretek olvasni játszani és szeretem a karötőket is.

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hmm. Miért van olyan érzésem, hogy ezt szülők írták ki? Nem tudom elképzelni hogy egy lány nem tudja hogy mit kér és ebben kér tanácsot :D
2019. nov. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Kérj egy jó könyvet (mielőtt kéred a könyvet, olvass róluk olvasói értékeléseket az interneten), játékot (itt nem tértél ki arra, hogy mit értesz a 'játék' alatt: számítógépes, konzolos, telefonos stb.), karkötőt.


De ha nagyon nem tudod eldönteni, akkor inkább "bízd rá" magad a szüleidre, és legyen inkább meglepetés, hogy mit kapsz tőlük karácsonyra.

2019. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Pont ez az idöszak volt az én éltemben amikor elkezdtem egy rakat baromságot kapni. Amit szerettem volna pénz nem volt rá, így kaptam mindenféle kaka dolgokat. Anyámék nem kérdeztek meg engem, majd ök...

Ugyan ez folytatodott felnöttként is. Volt egy 5 éves kapcsolatom ott is ez volt. Utáltam a karácsonyokat mert csak haszontalan vagy nekem nem tetszö dolgokat kaptam.


Majd megismerkedtem a férjemmel, és kinyilt egy új ajándékozási kultúra elöttem. Férjem családjában az emberek elmondják mit szeretnének. nem veszik meg rögtön mindent amit meglátnak. Hanem maguk is gyüjtögetik az ötleteket mit szeretnének, és elmondják partnerüknek.


Tipikus példa. Pár éve szeptemberben elromlott a laptopom. Nagy szükségem akkor ott nem volt rá, mert otthon is van gépünk, és a féjrem laptopját is használhatom. Egyértelmö kívánságom volt egy szuper új laptop. Azt is kaptam, nem volt olcsó, de kibírtam 3 hónapot laptop nélkül.


Vagy mikor órát kértem, akkor már október óta ha a városban jártunk mutogattam melyik órák tetszenek. Ès pont olyat kaptam amilyen a stilusom.


Vagy most a férjem a grilljéhez akar valami eszközt, már a nyári grillezések alatt többször mondogatta, hogy az milyen jó kis dolog. Idén azt fodja kapni(30.000Ft).

2019. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az egyik komment mondta ugye hogy ez mert magamnak simán kitalálnám de én tényleg felsős lány, vagyok de köszönöm sokat segített 💓😊
2019. nov. 2. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

1es!miért olyan hihetetlen? az enyém 5.es,ės nem tudja mit kérjen..

Az oka egyszerű: amikre vágyott azt már pár hónapja negkapta a sz.napjára

2019. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Akkor lehet hogy ő írta ki a kérdést? :D

2019. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem kell semmi, akkor ne kérj semmit. Kérd azt, hogy töltsetek együtt egy teljes napot, kirándulással, vagy otthon közös társasozással, sütizéssel, ilyesmikkel. Szeretetet kérj. Nekik is jót tenne 1 nap lassítás, nyugalom, egymásra figyelés.
2019. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Szerintem ha igazán kellene valami akkor tudnád 7 nek van igaza kérj szeretetet!🙂
2020. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!