Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mt adjak ajándékba nagyszüleim...

Mt adjak ajándékba nagyszüleimnek?

Figyelt kérdés
Jöna nagyapám születésnapja (nov.23) meg a karácsony.Eddig ajándékba kaptak álltalam festett csendéletet,családi fotóalbumot,hatalmas képet az egesz csaladrol (leszarmazottakrol),kedvenc könyvet,órát de nem tudom mit kaphatnának karácsonyra és mit szülinapra.Valami ötlet?Közel 70 évesek.

2019. nov. 12. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Valami újság-előfizetést egy évre, ami érdekli őket.
2019. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyszüleim ilyen korban már azt mondták, hogy olyasmit, ami elfogy. Ételkülönlegesség, pipere. Nagypapám egyszer gyulaik kolbász díszdobozt kapott, és nagyon örült :)

Ha nem ilyesmit, akkor puha pléd, párna, papucs, melegítő, sál, olyan dolgok, amik a kényelmet fokozzák.

2019. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

remek! köszönöm!


jöhetnek még ötletek :)

lesznek még ünnepek :)

2019. nov. 12. 12:52
 4/10 anonim válasza:
100%
Én nagymamámnak mindig olyat veszek amire szüksége van, általában jelzi, de ha nem akkor Kávé, és kolbász. Olyan ajándékra gondolj ami segít őt az életben. Mivel már nem dolgoznak gondolom nincs vmi jó anyagi helyzete így szerintem a Kolbász jó döntés. Én mamámnak mondtam ha nem mond semmit 5000-ért kolbászt fog kapni és nem sértődik meg rajta hanem inkább örül és egyben értelmes ajándék is.
2019. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

idősek,de nem állnak rossz anyagi helyzetben.Ételt nem igazán adnék ajándékba,habár valami bon-bon különlegesség jó lehet.

Minden esetre mindenkinek köszönöm! :)

2019. nov. 12. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Rajzoljál. Tök cuki, hogy saját kezeddel készíted, és olcsó.
2019. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* v pl illatos gyertya, rejtvényelőfizetés, tollak
2019. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Újság előfizetés, ha hajlandóak rá, vagy szoktak járni akkor masszázs, esetleg csontkovács, finom különleges bonbon, vagy egyéb olyan különleges kaja amit amúgy nem vesznek meg, de szeretik. Pl én vettem már apumnak különleges belga sörválogatást, mindenféle különleges lekvárokat, szarvasgombás olajat,és pasztát, csokoládés aszalt gyümölcsöket. Esetleg kirándulás, fürdőbelépő.
2019. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szülinapra, névnapra tortát szoktam sütni a családnak(szülők, nagyszülők, nagybácsi), Karácsonyon mindig sokat gondolkodom, kaptak már tőlem is festményt, színházjegyet, könyvet és személyre szóló random dolgokat(pl nagybáttyám biciklikormány alakú pálinka szervírozót, mert szeret biciklizni és pálinkát főzni a haverjaival, nagypapám pedig biciklis kobakot, mert ő is sokat biciklizik, de ilyenre nem szeret költeni, ellenben sajnos egyre többször esik el...)

Idén szerintem színházba megy megint mindenki. :P

2019. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha boroznak, akkor elektromos bornyitó?
2019. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!