Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vigyek az anyósom születés...

Mit vigyek az anyósom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal,de már beszélgettem párszor az anyjával és nagyon kedves velem.Elhívott a születésnapjára.Ilyenkor mit illik vinni?

2019. nov. 24. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
C4-es plasztikbombát. Garantáltan fel fog tőle dobódni a mama, igaz, utána kicsit szétszórt lesz.
2019. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Picipok2128 válasza:
58%

Hallottam egyszer egy viccet,


Bemegy egy ferfi a virágboltba és mondja a viragos eladónak hogy anyósának kellene valami,és kérdezi erre az eladó, milyen stílus legyen, erre a válasz. koszorú....

2019. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Egy drágább bonbont és egy apró dekorációt vagy saját készítésű likőrt mondjuk
2019. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Először is: nem az anyósod, csak a jelenlegi párod anyja. Vigyél neki egy csokor virágot, vagy ha szereti, akkor cserepes virágot. Ne verd magad nagy költségbe, mert mindketten csak kínosan fogjátok magatokat érezni.
2019. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismeritek egymást, tehát sablon. Virág/+csoki.
2019. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!