Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Jelképes ajándék fiúknak?

Jelképes ajándék fiúknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

18 éves lány vagyok, van egy szintén 18 éves barátom. Közeleg a karácsony, szeretném valamivel megajándékozni. Az ő elmondásai szerint nem szeretne mellé fogni ajándékozás terén szóval inkább rákérdezett, hogy örülnék-e egy jó minőségű karórának, mert jelenleg nincs nekem, így hát azt vesz.

Én is szeretnék valami olyan dolgot, amit tud használni, viszont ő nem hord sem órát sem ékszert. Egyébként mindene megvan, ezért is vagyok tanácstalan.

Gondoltam Tommy Hilfiger ingre, övtáskára, pulóverre.. Milyen ötleteitek vannak még, amiket mindennap lehet használni, és mégis egy jelképes ajandek? Kb.20-25ezert forint értékben.


2019. nov. 26. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
20-25 ezer ft ertekben az messze van a "jelkepes ajandek" fogalmatol... ha nincs szuksege semmire, akkor felesleges barmit is venni, ajandekozz elmenyt.
2019. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bőr pénztárca? Öv?

Ha nem akar felesleges tárgyakat felhalmozni, akkor egy drágább ital esetleg?

2019. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!