Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy 16 éves fiúnak mit adjak...

Egy 16 éves fiúnak mit adjak karácsonyra ajándékba?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek keresek ajándékot. Nincsenek szüleink ezért én nevelem és minden évben én veszek neki ajándékot. Tavaly telefont és Bluetooth-os headsetet kapott meg egy könyvet bár utál olvasni. De nem tudom mit adjak neki idén. Valakinek van valami ötlete.

Kérlek mellőzzétek az olyan válaszokat hogy ,,ezt neked kell tudnod" meg hogy ,,mi honnan tudnánk? A te öcséd".

Előre is köszönöm!



2019. nov. 27. 14:35
 1/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
100%
Nem tudok nem közhelyes lenni, hiszen éppen Te írod, hogy utál olvasni, tehát mégis tudod, hogy mi az, amit szeret. A másik észrevételem viszont az, hogy mint írod - gyakorlatilag Te neveled, szerintem mindennek örül, amit Tőled kap, mert mástól nem kap semmit és érzi a törődést. Még ha nem találod is el a szándékát, akkor is látja az örömszerzési szándékodat. Biztos lehet valamilyen számítógépes boltban levásárolható utalványt kapni x értékben és akkor azt vesz rajta, amit akar, de mégsem pénzt nyomsz a kezébe. Kívánok szerencsés megoldást!
2019. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz ez jó ötlet!
2019. dec. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!