Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátnőimnek...

Mit vegyek a barátnőimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kérdeztem tőlük mire van szükségük, de mindketten azt mondták nem kell nekik semmi, hogy valami apróságot vegyek csak. 10-10.000-ret szánok az ajándékokra, meg egy kis saját kezűleg készíttet kis aprósággal. Az egyiküknek van egy egy éves kislánya (28 éves) a másik barátnőm négy hónapja költözött új lakásba. (25 éves) Ti minek örülnétek? Szeretnék valami hasznosat venni. Tusfürdő csomag, parfüm vagy ilyesmiket nem akarok venni ezek annyira gagyik szerintem...

2019. dec. 1. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Te ismered őket,könyörgöm.
2019. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Miért nem adsz nekik valami élményt? Menj el velük hétvégi kikapcsolódásra, fürdőbe stb. Annak aki új lakásba költözött, adhatnál valami kis dekorációt ami rád emlékezteti vagy jól mutatna a lakásában.
2019. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Az elsőnek állíts össze egy tematikus ajándékcsomagot attól függően, hogy mi érdekli, mit szeret csinálni. Ez lehet kávé, smink, olvasás, edzés, bármi, és ahhoz kapcsolódó tárgyak, édességek legyenek a csomagban. Arra figyelj viszont, hogy ne a "baba" legyen a téma, mert ha pelenkából, játékokból áll a csomag, az olyan, mintha nem ő kapná, hanem a gyereke.

A másiknak pl. sólámpa, díszpárna, teás készlet, falióra..?

2019. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott, annak még annyi ötlete sincs mint nekem. Gratulálok, ennyit tudsz!
2019. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1:

Az lehet hogy én ismerem őket csak hogy nem akarok nekik minden évben ugyan azt vagy hasonló dolgokat venni, tudom mit szeretnek hogy mi a kedvenc ételünk, italuk, szorakozásuk.

Én egy szingli csaj vagyok, náluk fiatalabb és én még ott hol lakom nekem még nincsen saját családom. De az egyiküknek már van, a másik pedig most kezd el egy új életet, egy új lakásban. Gondoltam hátha valaki tud segíteni hogy mondjuk egy anyuka...hogy neki például mi volt a legnagyobb öröm a mit kapott ajándékba valakitől. aminek nagy hasznát is vette mondjuk, vagy valaki minek örült mikor új lakásba költözött és ajándékba kapott xy és nagyon örült neki mert szüksége volt rá. Ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni nem kell "ide jönni" kötekedni meg beszólogat ni nem kíváncsi rád senki.

2:Tavaly ott voltunk. Az egyikük pont azt adta nekünk ajándékba, egy wellness hétvégét szóval sajnos ez is kilőve.

3:A kislánynak külön veszek ajándékot, erre én is gondoltam. Az a baj hogy minden évben ilyeneket kapnak tőlem csokit, parfümötfotók, fürdőt csomagot, testápolót csomagot és nem szeretnék mindig ilyen ajándékokat adni, elég ügyes kezem van úgy hogy készülök egy kis saját kezűleg gyártott meglepetéssel mindkettejüknek ízlésre szabva. Ami egy emlékkönyv szerűség lesz gyakran kirándulunk meg nyaralunk együtt szóval rengeteg kép készült ezekből csinálok egy kis fénykép albumot, bele ragasztom a képeket megjellolom h hol készültek, razolok hozzá abban ügyes vagyok.

És ahogy telnek majd az évek úgy kerülnek bele majd ujabb fotók. Köszönöm azèrt.

2019. dec. 6. 00:04
 6/6 A kérdező kommentje:
*Otthon
2019. dec. 6. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!