Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Munkahelyi ajándékozás?

Munkahelyi ajándékozás?

Figyelt kérdés

Ez az első munkahelyem, nyáron kezdtem el itt dolgozni és húztunk karácsonyra, hogy megajándékozzuk.


A főnököt húztam.

Igazából a kapcsolatunk semleges, nem igazán beszélünk, találkozni is ritkán.

Nem annyira szívlelem, de ez most mellékes:D


Ötletem sincs, hogy mit adhaték. Nyilván egy jelképes ajándék kell, de nem akarok sablon karacsonyi gyertyát vagy egy tábla milkát...


Szerintetek mit érdemes venni, ami összegbe nem túl sok, de azért van is értelme?


Az illető nő és 40 körül van.



2019. dec. 3. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel túl sokat nem tudok sem arról hogy mit szeret vagy épp konkrétan milyen összegű ajándékot szánnál neki így csak felsorolok néhány random ötletet.


Ajándékkártya (masszázs vagy valamilyen arckezelésre)

Gasztroajandékok (kávé/sajt/méz válogatás vagy bármi amit szeret)

Minőségi alkohol (likőr, bor stb)

Környezettudatos ajándék (bambusz termosz, méh viasz csomagoló, manna krém/szappan)

Hangverseny/mozi/koncert jegy

Valami a munkájához kapcsolódó (2020 naptár, szép toll)

Saját készítésű (tavaly ilyesmi sütemény keveréket adtam a kevésbé "fontos" rokonoknak)

[link]

2019. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!