Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Pasik ti hordanátok egy arany...

Pasik ti hordanátok egy arany karkötőt?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek küldjetek olyanról képet amit szeretnétek. Ha nem akkor indokoljátok meg légyszi hogy miért nem.

2019. dec. 7. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Indok: nem szeretem az ékszereket. De értsd már meg, teljesen mindegy, hogy mi hordanánk-e, mert nem nekünk akarsz venni, hanem a párodnak.
2019. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
47%

Nem.


Egy fém szíjas órát hordok, semmi mást nem tudnék a csuklómon elképzelni.

2019. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem, mert b...uzis.
2019. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lényegtelen ki mit ír, ha a párod nem szereti az ékszereket. Ha hord aranyat és hord karkötőket tetszhet neki, ha valamelyikre vagy mindkettőre nemleges a válasz akkor válassz más ajándékot.

Volt exem aki hordott karkötőket, bőrből és ezüst (színű) elemekkel, ő ezeket szerette nem vettem volna neki aranyat. Másik exem aranyláncot hordott amit egy alkalomra kapott, de azon kívül semilyen ékszert nem viselt, órát sem.

Teljesen ízlés kérdése, én világéletemben ezüst párti voltam, nem is értettem miért kaptam aranyat nagyobb ünnepekre a rokonságtól. (el van rakva, majd odaadom a gyerekemnek ha neki tetszik, vagy eladom ha ne adj isten megszorulnék mert számomra nem igazán érték.)

2019. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!