Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nektek is ilyen nehéz harmadik...

Nektek is ilyen nehéz harmadik gyereknek ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Az első kettő miatt már minden van itthon. 11 éves lány, 4.5 éves lány, 1.5 éves fiú. A legnagyobbnak a legkönynebb, a másodiknak közepesen nehéz, a harmadiknak viszont rettenetesen nehéz ajándékot venni. Az unokatesóktól is örököltünk egy rakás dolgot, úgyhogy rengeteg játék van itthon. Játszósátor, alagút, benti hinta, vonatpálya, autópálya, millió vonat, millió kisautó, hintaló, bordásfal, millió labda, millió műanyag állatfigura, építőkocka, ládányi dupló, ládányi legó, fa építőkockák, golyópálya, bábok, ujjbábok, plüssök, trambulin, kismotorok, kisrollerek, kisbiciklik, kis csúszda, hupple, kártyák, társasok, építők, kirakók, mindenféle fejlesztő fajáték és zenélős gombnyomogatós akármik is, szóval egyszerűen nem tudok mit kitalálni a legkisebbnek. Nektek nincs ilyen gondotok a sokadik gyerekkel? Hogy oldjátok meg?
2019. dec. 11. 16:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és rengeteg könyv. 5 méteres polc van tele könyvekkel. Egyszerűen már nem tudom hova rakni azokat a holmikat, amiket kapnak a gyerekek, és venni is borzasztóan nehéz nekik... karácsonyra pedig valami mégicsak kéne.
2019. dec. 11. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem jó ez a túl sok játék. Legyen kevesebb és inkább anyagok, vagy félkész dolgok, amiből ő tud készíteni valamit (pl. a fa építőkocka jó)

Ajánlat: egy nagy vázlatfüzetet és téglácska-viaszkrétát. Megrajzolja az első könyvét. Ez nagyon jó anyag: méhviaszból van, és a forma 6-7 éves korig jó, mert jól tudja fogni. 6-8 szín elég, sokáig tart:

[link]

a füzet legalább A3-as, üres lapokból, van spirál vázlatfüzet,vagy ez:

[link]

Hamar belejön az alkotásba.

Aminek még a sokadik gyerekek nagyon örülnek: ha csak vele megy el egy kicsit apa-anya sétálni, és- később, ha már beszél- Ő mondhatja meg, merre,hova. Vagy legalább egy szülő.

2019. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most fog megszületni a kisfiam, az elsőszülött is fiú. Nagyon sok mindent elahándékoztam rászorulóknak, rokonoknak. Na, de így is ami fel van halmozva! Tényleg mindent, de mindent megkapott. Azon voltam, hogy mindenféle játéka legyen, a nagyszülőktől egy időszakban hetente kapott. Velünk meg az-az igazság, hogy volt mikor elszaladt a ló és naponta vettünk neki valamit. Most ott tartunk, hogy gyűlölöm a játékokat 😂😅😏, de tényleg. Kiborongat mindent, persze összepakolni nem akar. Dugig van a szobája, pedig ami nincs elcsomagolva a tesónak azokat is elosztottam, hogy váltogatom hetente, kéthetente. Vittünk a nagyszülőkhöz is ottani használatra, de alapból sokat vettek magukhoz is az évek során. A kicsinek abszolút nem tudom mit fogunk venni. Most még egy csörgőt se vettünk, mert bébijáték is 2 nagy tárolódobozzal van. Mindent nem ajándékozhatok el, már ha meg vannak, majd a kicsinek hátha kellesz. Meg nekünk is vannak tesóink, majd az ők leendő gyerekeiknek.
2019. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!