Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennetek egy kocka fiunak?

Mit vennetek egy kocka fiunak?

Figyelt kérdés

14 eves. Altalaban egesz nap gepezik, gameplay videokat nez vagy o maga jatszik xboxon.

Alapbol nagyon kis kedves, joindulatu fiurol van szo.

Az ilyen meno dolgoknak szokott orulni. Lehet az valami kis kutyu vagy valami meno, poenos ruhadarab.

De konkretan megsem tudom, mit vegyek neki. Max 5000ft ertekben.



2019. dec. 12. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami skillt! :-)
2019. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen es meg fontos, hogy en nagyon nem vagyok otthon ebben a temaban, igy ilyen dolgokat nem nagyon tudok venni. Azt sem tudom, mi az😂😂
2019. dec. 12. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nőt. Élő, igazi nőt.
2019. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki figurás pendrive-ot, pl. star wars figurásat. Az menő, és ha kocka, akkor mindig jól jön neki egy pendrive.
2019. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pamutlabor-nak van rengeteg vicces, jó mintája, és nagyon jó, hordható anyag, és minőség, nem igazán kopik, legalábbis a ruháik, én azt vennék (az öcsémmel már nagyok vagyunk, 20-17, de a kedvenc ajándékunk a szeretett fandomokhoz tartozó ruha)

valami játékos mintát válassz

tudod esetleg, mivel játszik? akkor tudunk segíteni mintát is keresni akár

2019. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!