Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom, saját anyám, nekem kéne tudnom, én ismerem, nagyon gáz kérdés, stb...Tudom. De tanácstalan vagyok. Mindenkinek megvettem már az ajándékát, de az övé kifogott rajtam. Van egy arckrém amit nagyon imád, és mindig mondja hogy az a legjobb a világon, csak nagyon drága, vettem már neki egy olyat, de az csak egy apróság..Nem sminkeli magát, bármilyen drágábbnál drágább ékszert kapott eddig ajándékba, nem hord, millió parfümje van, amiket szintén alig-alig használ, pedig azok is jó minőségűek, stb...Szereti a cicákat, szeret főzni, sütni (tavaly kapott tőlem szakácskönyvet, olyat, amire vágyott, nagy volt az öröm, mégsem használta) szeret varrni, ez a szakmája, és mai napig nagy a szerelem. Nem tudom mit tudnék még írni, nem feltétlen ezekkel kapcsolatban kell ajándék, csak próbáltam néhány jellemzőt írni, hátha valakinek eszébe jut valami jó...Tanácstalan vagyok. Ötletek?

2019. dec. 16. 21:38
 1/6 anonim válasza:
64%
Sólámpát
2019. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Húúú most eszembe jutott mennyire szeretnék egy sólámpát...
2019. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Színház, koncert jegyet
2019. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Diffúzor.
2019. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy vicces tűpárna?

Hobbi boltban láttam macskasat is 😊

2019. dec. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy macska? :D
2019. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!