Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adnátok 10,8...

Milyen ajándékot adnátok 10,8 és 6 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Látogatóba megyünk egy rég nem látott ismerősömhöz karácsony környékén. értelmiségi család, a gyerekeknek "mindenük megvan", jó minőségű, kreatív játékok. A legnagyobb gyermek lány, 10 éves, a középső fiú, 8 éves és a legkisebb kislány, 6 éves. Szeretnénk ajándékot vinni nekik, mivel nem tudunk eleget az érdeklődési körükről, ezért olyasmit, amivel nem tévedhetünk. Lehet egy-egy kisebb ajándék mindhármuknak, vagy egy nagyobb, közös ajándék is, összesen max. 15.000 Ft értékben. Hasznos ajándékot, mint pl. iskolaszert nem szeretnénk, inkább valami kreatív dolgot....


Köszönöm előre is az ötleteket!


2019. dec. 18. 16:31
 1/3 anonim válasza:

Én tuti valami társasjátékot vinnék és valami finomságot még külön-külön nekik.


[link] ezen az oldalon szerintem szemezgethetsz

2019. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Milyen értékben gondolkozol?

Eddigi ötleteim:

- mézeskalács

- egyedi tollak, naplók

- kis történet nekik

- egy kis Lego world amibe őket is belecsempészed

2019. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közös ajándékot vinnék, ennyi pénzből társast, pl a Címke nagyon-nagyon jó játék. Hasznos is, mert fejlesztő... de igazából nem csak a gyerekeké lenne, tipikus családi játék.

Hasonló korú rokon gyerekeknek (6-9-11 évesek) kísérletező készletet vettünk (első 100 kísérletem -vagy vmi ilyesmi a neve), és mellé kap mindegyik ezt a most nagyon divatos színes-mintás zoknit.

2019. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!